NTV de Tam Zamanı Programı Başlıyor Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Demet Kutluay her hafta Cumartesi günü saat 12:15 de yayınlanacak Tam Zamanı adlı sağlık ve yaşam programına başlıyor. Sağlıklı beslenmenin, doğru bilginin, iyi tarifin, arınmanın ve egzersizin tam zamanı diyen Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ile NTV de sağlıklı yaşamın kapılarını sonuna kadar açacak bilgilere ulaşabileceksiniz. Her hafta Pazar günleri de saat 14:25 de tekrarının olacağı program 25 dakikada sizi sağlıklı yaşama yelken açmanızı da sağlayacak.

 • A Haber’de Yeni Televizyon Programı

  Uzm. Dyt. Selahattin Dönmez yeni yayın döneminde A Haber Kanalında “Hayat Rehberi” adlı yeni televizyon programına başlıyor. İlk canlı yayın programı 13 Eylül 2014 Saat: 13.00’de yayınlanacaktır. Uzm. Dyt. Selahattin Dönmez her hafta farklı bir konuya özel formüller, sağlıklı pişirme yöntemleri, sosyal medyadan sorulacak tüm sorulara yanıtlar ve canlı yayınını paylaştığı sunucusu ile yaşama dair aktivite, restaurantlarda yemek yeme ve bir çok sürpriz ile izleyicilerde sağlıklı yaşam için farkındalık yaratacaklardır.

 • Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez Star TV’de programa başlıyor

  Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez 6 Şubat 2013 tarihinden itibaren her pazartesi günü Star Tv kanalında 10.00 – 12.00 saatleri arasında yayınlanmakta olan Melek Baykal’ın sunmuş olduğu “Melek” adlı televizyon programında, her pazartesi beslenmeye dair doğru bilimsel bilgileri, kendi deneyimleriyle geliştirdiği sağlığı koruyucu formülleri ve dünya beslenme biliminden yayınlanan haberlerini sizlere aktaracaktır. Sadece Melek programında ilk ağızdan duyacağınız çok özel bilgiler verecektir.

 • Alpay Kemal Atalan’da Fark Etmeden Diyet İle Form Tutuyor

  Genco dizisi ile gönüllere taht kuran Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu Ahmet Kemal Atalan Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmezin uyguladığı...

 • Ünlü Oyuncu Gürgen Öz Fark Etmeden Diyetle 14 kg Vererek Kilolarından Kurtuldu

  Sevilen sinema oyuncusu, birçok televizyon programında sunucu ve dizilerde unutulmaz karakterleri ile toplumun gönlünü kazanmış olan Gürgen Öz Fark Etmeden Diyetle form tuttu.

 • Ünlü Model ve Anne Demet Kutluay Fark Etmeden Diyet ile Form Tuttu

  Mart 2009 ayında ikinci kez anne olan ünlü model Demet Kutluay hamilelik döneminde aldığı 20 kiloyu lohusalık ve emzirme dönemini ideal bir şekilde atlattıktan sonra,